Wisla Plock vs Jagiellonia, wynik meczu - 3-0

Wisla Plock vs Jagiellonia, wynik 3-0. Dnia 2021-09-18 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Wisla Plock a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: D. Warchol 71' 1-0 M. Kolar D. Michalski 74' 2-0 D. Furman L. Sekulski 79' 3-0 M. Kolar

Żółte kartki Wisla Plock: D. Furman 81'

Żółte kartki Jagiellonia: K. Tabis 45' B. Nastic 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania to P. Lasyk. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi D. Furman K. Tabis często zapewniają swoim sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy zapadające w pamięć gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania męczą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Wisla Plock oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.