Mecz Slask Wroclaw - Wisla Plock, wynik 3-1

Slask Wroclaw - Wisla Plock zakończony wynikiem 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Slask Wroclaw oraz Wisla Plock zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Wisla Plock.

Gole strzelali: Mateusz Praszelik 25' 1-0 Bartłomiej Pawłowski Anton Krivotsyuk 30' 1-1 Damian Michalski Robert Pich 35' 2-1 Robert Pich 84' 3-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 56' Krzysztof Mączyński 63'

Żółte kartki Wisla Plock: Dušan Lagator 32' Anton Krivotsyuk 33' Piotr Tomasik 56'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Lech Poznan.

Fani futbolu śledzą ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Erik Expósito Dušan Lagator raz za razem sprawiają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż mecze nudzą. Zdarzają się idealne gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Slask Wroclaw oraz Wisla Plock w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.