Dnia 2021-10-02 18:00 na obiekcie Arena Zabrze odbył się mecz Gornik Zabrze vs Wisla Plock zakończony wynikiem 4-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze i Wisla Plock wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

Dnia 2021-10-02 18:00 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Wisla Plock.

Gole strzelali: R. Wolski 19' 0-1 D. Warchol P. Krawczyk 23' 1-1 L. Podolski R. Wolski 57' 1-2 J. Jimenez 67' 2-2 E. Janza B. Nowak 78' 3-2 J. Jimenez K. Kubica 83' 4-2 J. Jimenez

Żółte kartki Gornik Zabrze: L. Podolski 2' K. Kubica 15' R. Dadok 56'

Żółte kartki Wisla Plock: F. Gerbowski 17' L. Sekulski 52' M. Bartoszek 54' J. Rzezniczak 80'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

Kibice z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak L. Podolski F. Gerbowski wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, książkowe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się koniec końców, że mecze męczą kibica. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Gornik Zabrze i Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Arena Zabrze.