Lech Poznan vs Wisla Plock, wynik meczu - 4-1

Dnia 2021-10-22 18:30 na stadionie INEA stadion odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Wisla Plock.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: B. Salamon 14' 1-0 Dani Ramírez D. Lagator 16' 1-1 D. Michalski R. Murawski 53' 2-1 J. Kamiński 77' 3-1 João Amaral João Amaral 88' 4-1

Żółte kartki Lech Poznan: Barry Douglas 22' Michał Skóraś 88'

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 39' Piotr Tomasik 43'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan zmierzy się już z Unia Skierniewice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Wisla Plock z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Warta Poznań.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Barry Douglas Mateusz Szwoch niejednokrotnie zaserwowały swoim entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Lech Poznan i Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak INEA stadion.