Mecz Wisla Plock kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-0

Wisla Plock kontra Wisla Krakow zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2021-10-31 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Wisla Plock a Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: Ł. Sekulski 39' 1-0 R. Wolski Ł. Sekulski 48' 2-0 D. Michalski

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 41' Rafał Wolski 57' Jakub Rzeźniczak 84'

Żółte kartki Wisla Krakow: Felicio Brown Forbes 10' Hubert Sobol 69' Georgy Zhukov 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Cracovia Krakow natomiast Wisla Krakow z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Jagiellonia.

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Mateusz Szwoch Felicio Brown Forbes nieraz zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule, efektowne asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Wisla Plock i Wisla Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.