Dnia 2021-11-05 17:00 miał miejsce mecz Wisla Plock kontra Nieciecza zakończony wynikiem 1-1

Wisla Plock kontra Nieciecza zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Nieciecza wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Wisla Plock a Nieciecza.

Gole strzelali: D. Warchoł 23' 1-0 Ł. Sekulski M. Mešanović 33' 1-1 S. Štefánik

Żółte kartki Wisla Plock: Fryderyk Gerbowski 58'

Żółte kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Wajda, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Stal Mielec a Nieciecza z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Fryderyk Gerbowski wielokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na przepiękne asysty czy bramki, nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką dodające smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami są nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Wisla Plock oraz Nieciecza z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.