Wisla Plock - Cracovia Krakow, wynik meczu 2-1

Wisla Plock - Cracovia Krakow wynik 2-1. Dnia 2021-11-28 11:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock i Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wisla Plock a Cracovia Krakow wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: M. Szwoch 14' 1-0 K. Vallo K. Vallo 32' 2-0 R. Wolski F. Piszczek 47' 2-1 J. Myszor

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 46' Damian Michalski 51' Jakub Rzeźniczak 59' Damian Rasak 70' Dawid Kocyła 72' Mateusz Szwoch 82'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Matej Rodin 72' Filip Balaj 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Lechia Gdansk natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Slask Wroclaw.

Liczni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Anton Krivotsyuk Matej Rodin wielokrotnie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Zdarzają się idealne asysty i bramki, brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych zespołów jak Wisla Plock oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.