Mecz Wisla Plock vs Piast Gliwice zakończony wynikiem 0-2

Wisla Plock vs Piast Gliwice, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-02-13 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock oraz Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania między Wisla Plock i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: Damian Kądzior 4' 0-1 Martin Konczkowski 64' 0-2 Kamil Wilczek 68' 0-3 Michał Chrapek

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 3' Kristián Vallo 42' Jakub Rzeźniczak 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Tom Hateley 90' Kristopher Vida 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Górnik Łęczna a Piast Gliwice zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Piotr Tomasik Tom Hateley często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że widowiska nudzą kibica. Stale obserwujemy książkowe asysty i bramki, brutalne faule dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Wisla Plock i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.