Dnia 2022-02-18 17:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz między Zaglebie Lubin oraz Wisla Plock - 3-1

Zaglebie Lubin kontra Wisla Plock 3-1.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Lubin a Wisla Plock zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-02-18 17:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22. Zmierzyły się Zaglebie Lubin oraz Wisla Plock.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 11' 0-1 D. Michalski M. Doležal 31' 1-1 M. Doležal 59' 2-1 Ł. Łakomy Ł. Łakomy 65' 3-1 P. Szysz

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Patryk Szysz 45' Saša Balić 76'

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 42' Fryderyk Gerbowski 50'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Jagiellonia.

Dzisiaj kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Patryk Szysz Mateusz Szwoch nieustannie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często bywa, iż są to zmagania nużące. Zdarzają się nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne gole i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Zaglebie Lubin i Wisla Plock oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.