Mecz Raków Częstochowa vs Wisla Plock, wynik końcowy 2-0

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa i Wisla Plock zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-02-25 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Raków Częstochowa a Wisla Plock.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 32' 1-0 G. Papanikolaou M. Wdowiak 59' 2-0 D. Sorescu

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 41' Tomáš Petrášek 55' Jakub Arak 85'

Żółte kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 39' Dušan Lagator 50' Dominik Furman 51'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Wisla Plock podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Slask Wroclaw.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców i napastników futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Fran Tudor Rafał Wolski stale serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami z ligi bywają zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska statyczne. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych drużyn jak Raków Częstochowa i Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Raków.