Mecz Pogon Szczecin - Wisla Plock dnia 2022-04-08 18:30 - wynik końcowy 1-2

W dniu 2022-04-08 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Pogon Szczecin a Wisla Plock.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogon Szczecin a Wisla Plock wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: K. Grosicki 33' 1-0 Ł. Sekulski 37' 1-1 D. Zbozień Jorginho 63' 1-2 Ł. Sekulski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Drygas 36'

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Zbozień 6' Filip Lesniak 46'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Wisla Plock z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza.

Dzisiaj liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo Kamil Drygas Damian Zbozień często gwarantują pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Interesujące potyczki między graczami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak Pogon Szczecin oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.