Spotkanie między Nieciecza i Wisla Plock zakończone wynikiem 1-0 dnia 2022-05-01 13:00

Pierwsza połowa meczu między Nieciecza oraz Wisla Plock zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-05-01 13:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Wisla Plock.

Gole strzelali: T. Poznar 74' 1-0 M. Grzybek

Żółte kartki Nieciecza: Nemanja Tekijaški 10' Michael Hubínek 28'

Żółte kartki Wisla Plock: Jorginho 82'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania to L. Kuźma. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Nieciecza stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Stal Mielec.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Nemanja Tekijaški Jorginho wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Wspaniałe potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Nieciecza oraz Wisla Plock w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.