Wisla Krakow kontra Wisla Plock, wynik meczu - 3-4

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Krakow a Wisla Plock zakończyła się 1-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

Dnia 2022-04-25 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się Wisla Krakow i Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Tomasik 9' 0-1 M. Szwoch Ł. Sekulski 12' 0-2 Jorginho S. Ring 27' 1-2 S. Savić Ł. Sekulski 41' 1-3 M. Kolar E. Manu 57' 2-3 M. Poletanović Z. Ondrášek 71' 3-3 G. Tsitaishvili 1 M. Szwoch 90' 3-4

Żółte kartki Wisla Krakow: Konrad Gruszkowski 24' Zdeněk Ondrášek 66' Maciej Sadlok 74' Elvis Manu 90'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 66'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu to D. Sylwestrzak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Warta Poznań natomiast Wisla Plock z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Stal Mielec.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Konrad Gruszkowski Piotr Tomasik wielokrotnie zapewniają wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nużące. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz bramki, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Wisla Krakow i Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.