Cracovia Krakow - Wisla Plock, wynik spotkania 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow a Wisla Plock wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-05-13 16:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Cracovia Krakow a Wisla Plock.

Gole strzelali: K. Pestka 9' 1-0 O. Kakabadze K. Pestka 31' 2-0 M. Hebo 69' 3-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Yevhen Konoplyanka 87'

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Cracovia Krakow stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i . Kolejno natomiast Wisla Plock z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników i obrońców drużyny futbolowe i zawodnicy jak Yevhen Konoplyanka Damian Michalski częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się idealne asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska męczą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Wisla Plock jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.