Spotkanie między Warta Poznań oraz Wisla Plock zakończone wynikiem 0-4 dnia 2022-07-22 16:00 na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii

Warta Poznań kontra Wisla Plock, wynik 0-4.

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań oraz Wisla Plock wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Dnia 2022-07-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 2 pomiędzy Warta Poznań a Wisla Plock.

Gole strzelali: R. Wolski 14' 0-1 K. Vallo R. Wolski 21' 0-2 Davo Davo 44' 0-3 K. Vallo Davo 47' 0-4 Ł. Sekulski

Żółte kartki Warta Poznań: Milan Corryn 5'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 29'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter spotkania - Malec Pawel, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Wisla Plock zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin.

Wielu fanów śledzi ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Milan Corryn Piotr Tomasik nieraz zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe bramki i asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi są zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Warta Poznań oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.