Na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2022-07-17 13:00 miało miejsce spotkanie Wisla Plock vs Lechia Gdansk zakończone wynikiem 3-0

Wisla Plock vs Lechia Gdansk, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock i Lechia Gdansk wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-07-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 1 pomiędzy Wisla Plock a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Ł. Sekulski 43' 1-0 Davo Davo 77' 2-0 M. Kolar D. Kocyła 90' 3-0 D. Furman

Żółte kartki Wisla Plock: Aleksander Pawlak 78'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Michał Nalepa 28' Conrado Buchanelli Holz 63' Jarosław Kubicki 67'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin a Lechia Gdansk z Rapid Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Korona Kielce.

Wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Aleksander Pawlak Michał Nalepa raz za razem zagwarantowały własnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska nużące. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii bramki czy asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Wisla Plock i Lechia Gdansk oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.