Pogon Szczecin - Wisla Plock, wynik meczu - 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin a Wisla Plock wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-08-13 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin i Wisla Plock.

Gole strzelali: M. Łęgowski 21' 1-0 Jean Carlos R. Wolski 48' 1-1 L. Zahovič 75' 2-1 K. Triantafyllopoulos A. Krivotsyuk 88' 2-2 P. Tomasik

Żółte kartki Pogon Szczecin: Dante Stipica 47' Mateusz Łęgowski 55'

Żółte kartki Wisla Plock: Bartlomiej Gradecki 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu - Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Korona Kielce a Wisla Plock podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i SKRA Częstochowa.

Wierni kibice z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Dante Stipica Bartlomiej Gradecki raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między drużynami ligowymi są zagorzałe, rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.