Mecz pomiędzy Wisla Plock oraz Korona Kielce na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego - wynik 2-1

Wisla Plock vs Korona Kielce, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Plock a Korona Kielce zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-08-20 13:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Wisla Plock a Korona Kielce.

Gole strzelali: R. Wolski 16' 1-0 Davo 60' 2-0 D. Rasak B. Śpiączka 90' 2-1

Żółte kartki Wisla Plock: Aleksander Pawlak 52'

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 82'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Plock stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Gornik Zabrze a Korona Kielce z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Pogon Szczecin.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Aleksander Pawlak Adrian Danek raz za razem serwują własnym stałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nużące. Obserwujemy widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Wisla Plock i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.