Jagiellonia - Wisla Plock, wynik meczu 1-1

W dniu 2022-10-07 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Jagiellonia a Wisla Plock.

Po pierwszej połowie meczu między Jagiellonia i Wisla Plock wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Davo 34' 0-1 D. Rasak Jesús Imaz 65' 1-1

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 18' Izrael Puerto 87'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 15' Jakub Rzeźniczak 55'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Piotr Lasyk, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Lechia Zielona Góra, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw natomiast Wisla Plock podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Stal Mielec.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Bogdan Țîru Anton Krivotsyuk często zagwarantowały fantastycznym fanom wiele emocji. Bardzo często zdarzają się nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne asysty czy bramki, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami zdarzają się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze nużące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Jagiellonia i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.