Spotkanie między Stal Mielec i Wisla Plock na stadionie Stadion Miejski w Mielcu dnia 2022-10-22 13:00: wynik końcowy 1-1

Stal Mielec vs Wisla Plock wynik spotkania 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec a Wisla Plock wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-10-22 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Stal Mielec a Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Wlazło 19' 1-0 D. Warchoł 90' 1-1 Ł. Sekulski

Żółte kartki Stal Mielec: Bartosz Mrozek 74' Krystian Getinger 82'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 13' Mateusz Szwoch 33' Adam Chrzanowski 79'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań a Wisla Plock z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Liczna grupa fanów z zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Bartosz Mrozek Anton Krivotsyuk raz za razem sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między graczami bywają zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule, wyśmienite asysty i gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Mielec oraz Wisla Plock w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.