Raków Częstochowa - Wisla Plock, wynik spotkania: 7-1

Raków Częstochowa - Wisla Plock, wynik 7-1.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 4-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 7-1.

W dniu 2022-11-05 19:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Raków Częstochowa a Wisla Plock.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 3' 1-0 P. Kun V. Gutkovskis 7' 2-0 V. Gutkovskis 37' 3-0 V. Gutkovskis 40' 4-0 F. Tudor Davo 45' 4-1 K. Vallo B. Nowak 60' 5-1 W. Długosz V. Kochergin 88' 6-1 Z. Arsenić V. Kochergin 90' 7-1 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 14' Tomáš Petrášek 17' Wiktor Długosz 44' Fabian Piasecki 78'

Żółte kartki Wisla Plock: David Álvarez 21' Filip Lesniak 78'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu - Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań. Kolejno natomiast Wisla Plock z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Warta Poznań.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Stratos Svarnas David Álvarez często gwarantują kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Nieprzerwanie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Wisla Plock jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.