Spotkanie Wisla Plock vs Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-0

Wisla Plock vs Cracovia Krakow 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-11-11 19:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Cracovia Krakow.

Gole strzelali: R. Wolski 66' 1-0 Davo

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 45' Jakub Rzeźniczak 60'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Matej Rodin 42' Takuto Oshima 47' Takuto Oshima 80'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 80'

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Legia Warszawa.

Wielu fanów z zapałem śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak przykładowo Mateusz Szwoch Matej Rodin częstokroć zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy zapadające w pamięć gole czy asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Udział takich legendarnych zespołów jak Wisla Plock i Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.