Dnia 2023-01-29 16:30 na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk miało miejsce spotkanie Lechia Gdansk kontra Wisla Plock zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2023-01-29 16:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między Lechia Gdansk i Wisla Plock zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 53' 1-0 Marco Terrazzino Dominik Furman 84' 1-1

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Lewandowski 20' Mateusz Szwoch 57'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Widzew Łódź a Wisla Plock podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Mateusz Lewandowski wielokrotnie zapewniły swoim entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, wspaniałe gole oraz asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami są bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Lechia Gdansk i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.

Kliknij i zobacz, co mamy dla Ciebie!