Spotkanie Korona Kielce vs Wisla Plock na obiekcie Suzuki Arena dnia 2023-03-04 16:30 - 1-0

Korona Kielce vs Wisla Plock 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-03-04 16:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Korona Kielce a Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Malarczyk 67' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 47' Marius Briceag 81'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 61'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica natomiast Wisla Plock zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Gornik Zabrze.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Dominick Zator Piotr Tomasik raz za razem sprawiają wyborowym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule, zapadające w pamięć asysty i bramki gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami są nader zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Korona Kielce i Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.