Mecz pomiędzy Wisla Plock i Warta Poznań zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego dnia 2023-03-08 17:45

Wisla Plock - Warta Poznań 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-03-08 17:45 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Warta Poznań.

Gole strzelali: M. Szwoch 54' 1-0 D. Furman

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 52'

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 57' Niilo Mäenpää 60' Miguel Luís 66' Kajetan Szmyt 83'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 60'

Sędzią głównym tego spotkania był Karol Arys, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Plock stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom a Warta Poznań zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Lech Poznan.

Coraz częściej liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Mateusz Szwoch Niilo Mäenpää stale gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Stale obserwujemy spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Wisla Plock i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.