Dnia 2023-04-02 10:30 na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego miało miejsce spotkanie Wisla Plock - Radomiak Radom zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza część spotkania między Wisla Plock a Radomiak Radom zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-04-02 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Wisla Plock a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 53' 0-1 Roberto Alves Łukasz Sekulski 69' 1-1 Mateusz Szwoch

Żółte kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 16' Rafał Wolski 31' Jakub Szymanski 34' Łukasz Sekulski 81'

Żółte kartki Radomiak Radom: Lisandro Semedo 25' Francisco Ramos 65' Mike Cestor 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Wisla Plock zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lech Poznan.

Oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Steve Kapuadi Lisandro Semedo wielokrotnie sprawiają swoim sympatykom mnóstwo emocji. Regularnie natrafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się, że potyczki męczą. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Wisla Plock i Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.