Mecz Wisla Plock kontra Stal Mielec, wynik 0-0

Wisla Plock kontra Stal Mielec, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Plock i Stal Mielec wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-05-07 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Wisla Plock a Stal Mielec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 2'

Żółte kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Stal Mielec z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

Wierni kibice śledzą bardzo interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Rafał Wolski wielokrotnie zapewniają wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami z ligi zdarzają się nader zażarte, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Trafiamy na książkowe bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Plock i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.