Slask Wroclaw kontra Wisla Plock, wynik spotkania - 3-1

Slask Wroclaw kontra Wisla Plock, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw i Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2023-05-13 13:00 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Slask Wroclaw a Wisla Plock.

Gole strzelali: B. Śpiączka 30' 0-1 Nahuel Leiva 36' 1-1 Erik Expósito J. Yeboah 55' 2-1 Erik Expósito D. Jastrzembski 90' 3-1 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: John Yeboah 56' Michał Rzuchowski 59' Piotr Samiec-Talar 61' Matías Nahuel 78'

Żółte kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 62' Jakub Rzeźniczak 67' Jakub Szymanski 79'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 67'

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Raków Częstochowa a Wisla Plock podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie i piłkarze jak John Yeboah Jakub Rzeźniczak często serwują pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo emocji. Natrafiamy na spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Slask Wroclaw i Wisla Plock i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.