Na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2023-05-27 15:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Cracovia Krakow i Wisla Plock zakończone wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Wisla Plock wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Cracovia Krakow i Wisla Plock.

Gole strzelali: K. Knap 37' 1-0 V. Ghiță 62' 2-0 M. Rakoczy P. Makuch 65' 3-0 J. Atanasov

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 75' Łukasz Sekulski 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania - Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Wisla Plock z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Mateusz Szwoch wielokrotnie gwarantują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Systematycznie natrafiamy na niezwykłe asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Cracovia Krakow i Wisla Plock w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.