Na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica dnia 2024-03-02 14:00 odbył się mecz Nieciecza kontra Wisla Plock - 2-2

W ostatnim pojedynku I ligi, który odbył się 2 marca o godzinie 14:00 na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica, drużyny Nieciecza i Wisła Płock podzieliły się punktami, remisując 2-2. Mecz był pełen emocji, a ostateczny wynik został ustalony już w pierwszej połowie, gdzie gospodarze wyszli na prowadzenie 2-1.

Sprawozdanie z meczu:

Na malowniczym Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica odbyło się spotkanie pomiędzy Niecieczą a Wisłą Płock, które dostarczyło kibicom mnóstwo emocji. Od pierwszych minut mecz był pełen dynamiki i determinacji z obu stron.

W 6. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Łukasza Sekulskiego, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Wisły. Jednak już cztery minuty później odpowiedź gości była błyskawiczna - Kacper Karasek wyrównał stan meczu.

W 26. minucie to Nieciecza ponownie cieszyła się z bramki, tym razem strzelecką formę zademonstrował Jakub Nowakowski, który skutecznie wykorzystał sytuację po asyście kolegi z drużyny.

Drugą połowę można określić jako zaciętą walkę o dominację na boisku. Wisła Płock nie poddawała się i w 73. minucie to Dawid Kocyła zdobył bramkę na wagę remisu 2-2, sprawiając radość swoim kibicom.

Obie drużyny walczyły do samego końca, co potwierdzają żółte kartki, jakie otrzymali zawodnicy. Zarówno Karasek, Hilbrycht, Ambrosiewicz czy Spendlhofer z Niecieczy, jak i Vallo, Jach, Tomczyk czy Laskowski z Wisły, musieli uważać na swoje zachowanie na boisku.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, co nie zadowoliło żadnej z drużyn. Nieciecza zmierzy się kolejno z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów i Podbeskidziem, natomiast Wisła Płock czekają starcia z Górnikiem Łęczna, Polonią Warszawa i Stalą Rzeszów. Kto wie, może następne spotkanie przyniesie im pełniejsze zadowolenie z rezultatu.