Mecz Zaglebie Lubin - Wisla Plock zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Wisla Plock.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Wisla Plock zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Aleksander Pawlak 3' 0-1 Martin Doležal 20' 1-1 Filip Starzyński Kacper Chodyna 62' 2-1 Tomasz Makowski

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 82'

Główny sędzia spotkania to Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Lubin stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Wisla Plock z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak nierzadko zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty czy gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych ioglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Zaglebie Lubin i Wisla Plock jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.