Spotkanie Wisla Plock - Stal Rzeszów zakończone wynikiem 1-2

W meczu 25. kolejki I ligi pomiędzy Wisłą Płock a Stalą Rzeszów padł wynik 1-2. Spotkanie rozegrane zostało na Orlen Stadion, a goście prowadzili 0-1 po pierwszej połowie. Mecz odbył się dokładnie sześć dni temu, 2 kwietnia o godzinie 16:00.

Relacja z meczu Wisła Płock - Stal Rzeszów

W niedzielnym starciu na Orlen Stadionie w ramach 25. kolejki I Ligi zmierzyły się drużyny Wisły Płock oraz Stali Rzeszów. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu zespołów nie szczędzili swojego wsparcia dla ulubieńców. Sędzią głównym spotkania był S. Jarzebak.

Po zaciętej walce na boisku, to goście z Rzeszowa wyszli z boiska zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Pierwszą bramkę dla Stali zdobył K. Łysiak w 27. minucie spotkania, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0, asystującemu zawodnikowi trudno było się obronić przed skutecznym strzałem.

Mimo wysiłków Wisły, to Stal Rzeszów kontrolowała grę przez większość meczu. Dopiero w 77. minucie Ł. Sekulski zdołał wyrównać wynik, zdobywając bramkę dla gospodarzy. Kibice na trybunach oszaleli z radości, mając nadzieję na odwrócenie losów spotkania.

Niestety dla Wisły Płock, to Stal ponownie zdobyła bramkę w końcówce meczu. K. Kościelny strzelił decydującego gola w 87. minucie, ustalając wynik spotkania na 1-2 dla drużyny z Rzeszowa.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji. Piłkarze obu drużyn otrzymali żółte kartki za agresywne zachowanie na boisku. Gospodarzom kartki pokazywano w 27. oraz 50. minucie, natomiast gościom w 42., 48. oraz 90. minucie. Ponadto, w 67. minucie M. Simcak z Stali Rzeszów otrzymał drugą żółtą kartkę, co oznaczało automatyczne wyrzucenie z boiska.

Przyjezdni z Rzeszowa nie mieli łatwo, ale dzięki determinacji i skuteczności w końcówce meczu zdołali zdobyć cenne trzy punkty. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się interesująco, a kibice już teraz zacierają ręce na kolejne emocje na boisku.