Na obiekcie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbyło się spotkanie między Wisla Plock i Gornik Zabrze - wynik końcowy 1-1

W dniu 2022-09-05 18:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock i Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Davo 36' 1-0 R. Wolski R. Dadok 64' 1-1 E. Janža

Żółte kartki Wisla Plock: Dominik Furman 13'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 72'

Czerwone kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 59'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Jagiellonia a Gornik Zabrze z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw.

Mnóstwo fanów śledzi bardzo fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze jak Dominik Furman Jean Jules Mvondo wielokrotnie serwują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Cieszące oko potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą kibica. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Plock i Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.