Wisla Plock kontra Pogon Szczecin, wynik meczu 1-0

Wisla Plock kontra Pogon Szczecin 1-0. W dniu 2021-10-17 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Wisla Plock a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Damian Warchol 57' 1-0 Piotr Tomasik

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 13' Damian Michalski 15' Mateusz Szwoch 40' Damian Warchol 45' Dawid Kocyła 68' Jakub Rzeźniczak 78' Jakub Rzeźniczak 88' Filip Lesniak 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 40' Sebastian Kowalczyk 64'

Czerwone kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 88'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania to Daniel Stefanski, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza a Pogon Szczecin zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Raków Częstochowa.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z entuzjazmem śledzi fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy jak Piotr Tomasik Damian Dąbrowski systematycznie sprawiają wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że widowiska przynudzają. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Plock oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.