Mecz Wisla Plock kontra Widzew Łódź na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego - 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Plock i Widzew Łódź zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-03-13 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali: R. Wolski 40' 1-0 M. Szwoch Jordi Sánchez 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Plock: Martin Šulek 81'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 26' Mateusz Żyro 47'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Plock stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Piast Gliwice natomiast Widzew Łódź podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Raków Częstochowa.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Martin Šulek Serafin Szota częstokroć zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisla Plock i Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.