Dnia 2023-08-19 13:00 na stadionie Orlen Stadion odbył się mecz między Wisla Plock oraz Nieciecza - 3-1

Pierwsza część spotkania między Wisla Plock a Nieciecza zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-08-19 13:00 na obiekcie sportowym Orlen Stadion odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Wisla Plock a Nieciecza.

Gole strzelali: J. Branecki 36' 0-1 M. Biernat 59' 1-1 M. Biernat 62' 2-1 K. Janus 80' 3-1

Żółte kartki Wisla Plock: M. Biernat 25' F. Hiszpanski 41' E. Thiakane 45' B. Czajka 54' M. Szwoch 64'

Żółte kartki Nieciecza: J. Branecki 35' D. Hilbrycht 56' K. Karasek 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Plock zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie.

Liczni fani śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak M. Biernat J. Branecki nierzadko zapewniły wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Nieustannie natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule kończące się czerwoną kartką zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Wisla Plock i Nieciecza jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Orlen Stadion.