GKS Katowice vs Wisla Plock, wynik meczu 4-1

GKS Katowice vs Wisla Plock, wynik końcowy 4-1. Dnia 2023-08-11 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy GKS Katowice a Wisla Plock.

Pierwsza połowa spotkania między GKS Katowice a Wisla Plock zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: M. Wasielewski 28' 1-0 A. Jędrych 32' 2-0 G. Rogala 47' 3-0 Ł. Sekulski 50' 3-1 A. Danek 78' 4-1

Żółte kartki GKS Katowice: M. Mak 65'

Żółte kartki Wisla Plock: F. Lesniak 11' L. Sekulski 30' M. Biernat 45'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter spotkania to S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Wisla Plock z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Polonia Warszawa.

Oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak M. Mak F. Lesniak nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki między graczami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. GKS Katowice oraz Wisla Plock oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.