Mecz Cracovia Krakow vs Wisla Plock, wynik końcowy 3-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow oraz Wisla Plock zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się Cracovia Krakow oraz Wisla Plock.

Gole strzelali: K. Knap 37' 1-0 V. Ghiță 62' 2-0 M. Rakoczy P. Makuch 65' 3-0 J. Atanasov

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 75' Łukasz Sekulski 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Wisla Plock z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Mateusz Szwoch raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom wiele przeżyć. Potyczki między graczami są niezwykle zażarte, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Natrafiamy na bezlitosne faule, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz oglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Cracovia Krakow oraz Wisla Plock oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.