Wisla Plock - Znicz Pruszków, wynik spotkania 0-1

Dzisiaj na Orlen Stadionie odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Wisła Płock i Znicz Pruszków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Znicza Pruszków 1-0. Wynik na przerwę wynosił 0-0. Mecz był częścią 16. kolejki I ligi.

Relacja z meczu Wisła Płock - Znicz Pruszków

Dziś na Orlen Stadionie odbył się mecz pomiędzy drużynami Wisła Płock i Znicz Pruszków, który zakończył się zwycięstwem gości 0-1. W pierwszej połowie obie drużyny miały okazje do zdobycia gola, jednak żaden z zawodników nie potrafił pokonać bramkarza przeciwnika. W drugiej części gry to Znicz Pruszków zdołał zdobyć bramkę, a strzałem precyzyjnym okazał się być S. Nagamatsu. Na domiar złego, Wisła Płock musiała radzić sobie w końcówce meczu w dziesiątkę, po czerwonej kartce otrzymanej przez J. Szymańskiego.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz i tworzyli niesamowitą aurę. Niestety dla gospodarzy, mecz zakończył się niepowodzeniem, a kibice opuszczali stadion z niedosytem.

Pomimo zaangażowania obu drużyn, skuteczność w wykończeniu akcji pozostawiała wiele do życzenia. Obrońcy obu drużyn grali bardzo skutecznie i nie pozwolili przeciwnikom na zdobycie bramek. Mimo to, to Znicz Pruszków opuścił stadion z trzema punktami na koncie.

Żółte kartki nie ominęły żadnej z drużyn, a czerwone kartki dla J. Szymańskiego z Wisły Płock oraz Y. Tkachuka z Znicza Pruszków wpłynęły znacząco na przebieg meczu. Niestety, dla gospodarzy końcówka meczu była bardzo trudna, grając w dziesiątkę.

Następne mecze dla Wisły Płock to starcia z Resovią Rzeszów, Podbeskidziem oraz Zagłębiem Sosnowiec, natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Odrą Opole, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem.