Wisla Plock vs Piast Gliwice, wynik spotkania 1-0

Wisla Plock vs Piast Gliwice, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Plock a Piast Gliwice wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-09-30 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Wisla Plock a Piast Gliwice.

Gole strzelali: M. Kolar 88' 1-0

Żółte kartki Wisla Plock:

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 25' Patryk Dziczek 90' Constantin Reiner 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Wisla Plock stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Legia Warszawa a Piast Gliwice podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Grzegorz Tomasiewicz wielokrotnie zapewniają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki między piłkarzami z ligi bywają zażarte, nie często bywa, iż zmagania nudzą fana. Zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Wisla Plock i Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.