Mecz Wisla Plock vs Legia Warszawa na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego - wynik 2-1

Pierwsza część spotkania między Wisla Plock a Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-14 18:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Wisla Plock a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Lewandowski 56' 1-0 R. Wolski Josué 62' 1-1 Ł. Sekulski 73' 2-1 R. Wolski

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 30' Filip Lesniak 87'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 30' Maciej Rosołek 34' Makana Baku 90' Filip Mladenović 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu to Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Slask Wroclaw a Legia Warszawa zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Jagiellonia.

Wielu kibiców śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Mateusz Szwoch Josué nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wiele wrażeń. Wspaniałe zmagania między drużynami piłkarskimi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to spotkania nużące. Bardzo często zdarzają się idealne asysty i gole, ostre faule gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Wisla Plock i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.