Wisla Plock kontra Polonia Warszawa, wynik meczu: 3-0

Wisla Plock kontra Polonia Warszawa 3-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisla Plock a Polonia Warszawa zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2023-09-02 15:30 na obiekcie sportowym Orlen Stadion rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Polonia Warszawa.

Gole strzelali: M. Biernat 16' 1-0 Ł. Sekulski 33' 2-0 Ł. Sekulski 53' 3-0

Żółte kartki Wisla Plock: M. Biernat 57' J. Szymanski 60' F. Hiszpanski 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kowalski-Haberek 52'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia meczu to M. Kochanek. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Plock stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Tychy 71. Kolejno natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Biernat M. Kowalski-Haberek nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wyśmienite gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Wisla Plock oraz Polonia Warszawa w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Orlen Stadion.