Spotkanie Wisla Krakow vs Wisla Plock zakończone wynikiem 0-0 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-10-01 10:40

W dniu 2023-10-01 10:40 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Wisla Krakow a Wisla Plock.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisla Krakow i Wisla Plock wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: J. Colley 42'

Żółte kartki Wisla Plock: N. Sreckovic 33' M. Spremo 44' E. Thiakane 52' F. Hiszpanski 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Wisla Plock z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Chrobry Głogów.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak J. Colley N. Sreckovic nierzadko zaserwowały własnym wiernym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych wrażeń. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone bramki czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się nader zażarte, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Wisla Krakow i Wisla Plock w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.