Dnia 2023-09-24 10:40 na stadionie Orlen Stadion odbyło się spotkanie Wisla Plock kontra Tychy 71 zakończone wynikiem 4-1

Po pierwszej połowie meczu między Wisla Plock a Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2023-09-24 10:40 na stadionie Orlen Stadion odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Wisla Plock a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Radecki 15' 0-1 M. Radecki L. Sekulski 45' 1-1 L. Sekulski 46' 2-1 M. Spremo A. Chrzanowski 61' 3-1 F. Hiszpanski J. Gric 87' 4-1 J. Budnicki 90' 4-2 P. Mikita

Żółte kartki Wisla Plock: E. Thiakane 12' J. Szymanski 13' J. Gric 79'

Żółte kartki Tychy 71: M. Blachewicz 6' N. Nedic 59'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Tychy 71 podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Resovia Rzeszów.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak E. Thiakane M. Blachewicz nieustannie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Wspaniałe walki między drużynami piłkarskimi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania przynudzają. Bardzo często obserwujemy idealnie wyliczone asysty i gole, ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wisla Plock i Tychy 71 z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Orlen Stadion.